STOP THE PRESS!

Ubisoft julkisti E3-pelitapahtumassa uusia videopelejä

Pelikonsoli-, mobiili- ja tietokonepelien johtava julkaisija, Ubisoft julkisti eilisiltana E3-pelitapahtuman omassa esityksessään ennätysmäärän uusia videopelejä, jotka ilmestyvät seuraavan puolentoista vuoden aikana. Kokonaan uusien pelinimikkeiden lisäksi nähtiin useita uusia osia menestyksekkäisiin pelisarjoihin. Ubisoft esitteli seuraavat pelit julkaisuaikoineen:

 

Mario + Rabbids Kingdom Battle, 29.8.2017: www.ubisoft.com/fi-FI/game/mario-rabbids-kingdom-battle

The Crew 2, kevät 2018: www.ubisoft.com/fi-FI/game/the-crew-2

Transference, kevät 2018: www.ubisoft.com/fi-FI/game/transference

Skull & Bones, syksy 2018: www.ubisoft.com/fi-FI/game/skull-and-bones

Just Dance 2018, 26.10.2017: www.ubisoft.com/fi-FI/game/just-dance-2018

Starlink: Battle for Atlas, syksy 2018: www.ubisoft.com/fi-FI/game/starlink

Steep: Road to the Olympics, 5.12.2017: www.ubisoft.com/fi-FI/game/steep

Far Cry 5, 27.2.2018: www.ubisoft.com/fi-FI/game/far-cry-5

Assassin’s Creed Origins, 27.10.2017: www.ubisoft.com/fi-FI/game/assassins-creed-origins

Beyond Good and Evil 2, ei vahvistettu: www.ubisoft.com/fi-FI/game/beyond-good-and-evil-2

South Park: The Fractured But Whole, 17.10.2017: www.ubisoft.com/fi-FI/game/south-park-fractured-but-whole

South Park: Phone Destroyer, 2017: www.southparkphonedestroyer.com

 

Kaikki illan esittelyvideot ovat katsovissa osoitteessa www.youtube.com/ubisoft/videos.